bezpłatne wdrożenie odoo dla małych firm

Bezpłatna usługa wdrożenia odoo dla małych firm

W ramach popularyzowania odoo w Polsce proponujemy bezpłatne wdrożenie systemu małym firmom, pod warunkami jak niżej:

a) oferta jest adresowana do firm zatrudniających nie więcej niż 5 pracowników (dla firm zajmujących się handlem / produkcją), lub mających nie więcej niż 5 stolików (dla restauracji szukających systemu POS), osiągających nie więcej niż 1 mln PLN przychodu rocznie.

b) oferta obejmuje instalację, uruchomienie, wstępną konfigurację i wstępne szkolenie z obsługi systemu

c) nie obejmuje prac programistycznych wychodzących poza funkcjonalności oferowane przez sam pakiet odoo

d) jest wykonana: (a) na sprzęcie zlokalizowanym w siedzibie Klienta i udostępnionym do pracy zdalnej, lub (b) na serwerze VPS (koszt VPS ponosi Klient; służymy wskazówkami dot. wyboru oferty, ceny serwerów VPS zaczynają sie już od kilkunastu/kilkudziesięciu PLN miesięcznie)

e) do dyspozycji Klienta oddajemy 48h bezpłatnego czasu rozłożonego na miesiąc, w którym to czasie oferujemy uproszczoną analizę biznesową (oszacowanie potrzeb, wskazanie właściwych modułów do instalacji), instalację i uruchomienie systemu, oraz czas na pytania i odpowiedzi

Czemu to służy?

Podejście jak wyżej ma szansę pokazać Klientowi wartość dodaną posiadania zintegrowanego systemu informatycznego w firmie. Dodatkowo, dla firm niewielkich koszt 'przesiadki' na system ERP jest nieporównywalnie mniejszy niż w przypadku firm dużych - praktycznie w 100% można dostosować procesy biznesowe firmy do domyślnych możliwości pakietu, nie odwrotnie. Także proces przyzwyczajenia i nauczenia się nowego narzędzia jest bez porównania łatwiejszy.

Propozycja bez ukrytych warunków

Nasza propozycja jest dokładnie taka jak napisano wyżej. Jedyne koszty związane z pozyskaniem odoo w tym modelu to czas - wymagane jest wzajemne poznanie oczekiwań, przekazanie informacji o procesach i potrzebnych modułach, oraz symboliczne inwestycje w infrastrukturę (kilkanaście/kilkadziesiąt PLN miesięcznie). Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.